طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار

دسته : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 78 KB

تعداد صفحات : 18

بازدیدها : 168

برچسبها : طرح توجیهی پروژه کارآفرینی بسته بندی آجیل خشکبار

مبلغ : 2000 تومان

خرید این فایل

دانلود طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار

ظرفیت اسمی تولیدات: 500 تن

نوع تولیدات: انواع خشکبار بسته بندی شده تعداد شاغلین: 12 نفر

دوره بازگشت سرمایه: 2.0 سال

نرخ بازدهی سرمایه: % 49.4 درصد

طرح توجیهی دانلودی دارای تمامی جداول بررسی سرمایه گذاری هزینه و سود طرح بسته بندی آجیل و خشکبار می باشد.

بسته بندی به عنوان یک ابزار کارآمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. از بسته بندی تا هشت هزار سال پیش آماری در دست است که به صورت ظروف ساخته شده از حصیر همچنین ظروف گلی لعابی در بین النهرین مصر بوده است.

استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا میبخشد در کسب سهم بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است.

نظریه پردازان بازاریابی دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند که عبارتند از نقش Protective نقش Promotive . چنانکه از واژه به کار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمیاید نقش نخست به وجه نگهداری دوام حاصل از بسته بندی نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

از دیگر سو توجه ناکافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است که محصولات مختلف غذایی کشور علیرغم دارا بودن کیفیت بسیار خوب در بدو تولید به دلیل پیدایش پاره ای آلودگیهای ثانویه یا عرضه در اندازه ها اشکالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند. بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری بسته بندی بهداشتی محصولات غذایی تولیدی کشور قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت.

در طرح حاضر انواع خشکبار پس از بوجاری به نمک جوهر لیمو آغشته در تابه برشته می گردند. پس از نک شدن انجام عمل بسته بندی، محصول نهایی به انبار انتقال می یابد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید